Godišnje nagrade SSGZ-a

Godina Treneri Sport
2017. Josip Glasnović streljaštvo
  Damir Martin veslanje
  Ivan Marcelić vaterpolo
  Ivan Huklek hrvanje
  Goran Čolak ronjenje
  Kristina Tomić taekwondo
2016. Damir Martin veslanje
  Srećko Šuk veslanje
  Filip Hrgović boks
  Iva Radoš taekwondo
  Davis Cup momčad (Čilić, Dodig, Škugor, Karlović) tenis
2015. Mario Možnik gimnastika
  Damir Martin veslanje
  Maša Martinović karate
  Iva Radoš taekwondo
  Ivan Dodig tenis
2014. Martin Sinković veslanje
  Valent Sinković veslanje
  Ivica Kostelić skijanje
  Marin Čilić tenis
  Neven Žugaj hrvanje
  Iva Radoš taekwondo
2013. Martin Sinković veslanje
  Valent Sinković veslanje
  Damir Martin veslanje
  Anton Glasnović streljaštvo
  Josip Glasnović streljaštvo
  Športski kuglački klub Zagreb-Zaboky kuglanje
2012. Ivana Buden streličarstvo
  Biserka Donoval skokovi u vodu
  Zlatko Horvat rukomet
  Boris Krčmar pikado
  Hrvatski akademski veslački klub Mladost veslanje
  Zoran Talić atletika/invalidi
2011. Goran Čolak ronjenje
  Igor Gojić kanu
  Ana Kera skokovi u vodu
  Marija Mikolčević tajlandski boks
  Streljačko društvo Trnje streljaštvo
  Lisa Christina Stublić atletika
  Neven Žugaj hrvanje
2010. Perica Bukić vaterpolo
  Tomislav Crnković kajak - kanu
  Nenad Žugaj hrvanje
  Iva Vlahek boćanje
  Valent i Martin Sinković veslanje
  Damir Martin veslanje
2009. Duje Draganja plivanje
  Natko Zrnčić-Dim skijanje
  Željko Gobec planinarstvo
  Marijo Možnik gimnastika
  Zrinka Fišer bodybuilding
  Lidija Lijić ronjenje
2008. Vojislav Bjegović rukomet/gluhi
  Nikolina Horvat atletika
  ZTD Hrvatski sokol gimnastika
  Marijan Maras rukomet na pijesku
  Vlatko Marendić šah/invaidi
  Vladimir Šojat kuglanje
  Invalidski odbojkaški klub Zagreb odbojka/invalidi
2007. AK Agram za osobe s invaliditetom atletika/invalidi
  Rea Hraski skijanje/gluhi
  Igor Gojić i Tomislav Lepan kajak - kanu
  Mario Vekić i Hrvoje Jurina veslanje
2006. Društvo za športsku rekreaciju Trnje rekreacija
  Ruža Markešić kuglanje/invalidi
  Branko Omazić atletika/invalidi
  Zdenko Kožul šah
  Ivan Ljubičić tenis
2005. Kuglački klub Grmoščica kuglanje
  Marija Iveković atletika/invalidi
  Ivo Karlović tenis
  Sanja Komar streljaštvo
  Neven Žugaj hrvanje
2004. Ivan Ljubičić tenis
  Damir Sladetić padobranstvo
  Idora Hegel klizanje
  RK Zagreb rukomet
  Sportski klub slijepih Zagreb kuglanje/invalidi
2003. Nataša Vezmar taekwondo
  Gordan Kožulj plivanje
  Aleksej Puninski plivanje
  Gustaf Youri Fredi Lefevre karate
  Rukometni klub Zagreb rukomet
2002. Siniša Ergotić atletika
  Gustaf Youri Fredy Lefevre karate
  Oliver Martinov veslanje
  Ninoslav Saraga veslanje
  Luka Travaš veslanje
  Sanja Komar samostrel
  Nikolina Krivanek samostrel
  Stolnoteniski klub Večernji list stolni tenis
  Andrija Mijačika ZŠS
2001. Ivan Ivančić atletika
  Mario Milanović-Litre boćanje
  Stolnoteniski klub "Večernji list" stolni tenis
  Mićo Kuzmanović taekwondo
  Krešimir Čuljak veslanje
  Oliver Martinov veslanje
  Silvije Petriško veslanje
  Tomislav Smoljanović veslanje
2000. Ivana Brkljačić atletika
  Krešimir Čuljak veslanje
  Igor Francetić veslanje
  Ivana Hižak streljaštvo
  Tomislav Hohnjec kajak
  Ante Mašković plivanje
  Ante Papak boćanje
  Silvio Petriško veslanje
  Tomislav Smoljanović veslanje
  Plivački klub Medveščak plivanje
1999. Niko Pulić automobilizam
  Ivo Varvodić plivanje
  Miro Žeravica plivanje
  Športsko društvo invalida Hrabri sport invalida
1998. Alojzije Bonić športski ribolov
  Mirko Štajduhar šport invalida
1997. Željko Mavrović boks
  NK ZET nogomet
  Udruga za šport i rekreaciju Veteran 91 sport veterana
1996. Hrvatski akademski športski klub Mladost SD Mladost
  KK Cibona košarka
  Tomislav Karlo plivanje