Dobitnici trofeja SSGZ-a

Godina Treneri Sport
2017. Slaven Zambata nogomet
  Marijan Marić padobranstvo
  Josip Čorak hrvanje
  Jadranka Blagus stolni tenis
  Kajakaški savez Zagreba kajak-kanu
2016. Zorislav Srebrić nogomet
  Štefica Krištof kuglanje
  Milan Orešković atletika
  Stjepan Heimer Kineziološki fakultet
  Anđelo Orač sportski ribolov
2015. Ante Krce plivanje
  Berislav Čegelj automobilizam
  Prvi streličarski klub Zagreb 1955 streličarstvo
  HAOK Mladost odbojka
2014. Nikola Bralić veslanje
  Josip Baričić atletika
  Duško Baždar vaterpolo
  Športsko društvo paraplegičara Zagreb HPO  
  RK Lokomotiva rukomet
2013. Vojislav Bjegović rukomet-gluhi
  Kuglački športski klub Grmoščica kuglanje
  Mladen Mihovilić veslanje
  Dragan Milanović KIF
  Tihomir Sertić streljaštvo
2012. Čedomir Cvetković hrvanje
  Višnja Gojković gimnastika
  Berislav Jandrić karate
  Slobodan Jurković košarka
  Zdenko Kobešćak nogomet
2011. Mirko Bašić rukomet
  Dragutin Drofenik HOO/košarka
  Vedran Pavlek skijanje
  Božidar Pažur kajak
  Vjekoslav Rolih org. sport. događaja
2010. Josip Feldbauer rukomet-sl. liječnik
  Fredi Kramer urednik-komentator
  Marijan Maras košarka
  Mario Milanović-Litre boćanje
  Franjo Prot taekwondo
2009. Vinko Dobrić odbojka
  Stanislav Markulin skijanje
  Marija Matuzić nogomet
  Klub za skokove u vodu Medveščak skokovi u vodu
  Željko Šego stolni tenis
2008. Dražen Mađarović taekwondo
  Tomislav Mihić rukomet
  Dragutin Šurbek stolni tenis
  Ivan Varvodić plivanje
  Damir Vrbanović nogomet
2007. Viktor Fiolić stolni tenis
  Zlatko Lukić rukomet
  Josip Marić hrvanje
  Mirko Novosel košarka
  Boris Stepinac atletika
2006. Mirko Barišić nogomet
  Ivan Čaklec gimnastika
  Slavko Matoc veslanje
  Ante Kostelić skijanje
  Velimir Bašić ZŠS
2005. Pravomil Barin veslanje
  Ivica Jelić odbojka
  Boris Korenčić školski sport
  Zvonimir Kostevc kajak
  Miroslav Stjepan Sobočan košarka
2004. ŽKK Croatia košarka
  Zagrebački skijaški savez skijanje
  Vlasta Maček šah
  Velimir Viktor Šavor plivanje/vaterpolo
  Ante Starčević liječnik/ZNS
2003. Pero Dujmović nogomet
  Mladen Sedar sport djece i mladih
  Romeo Vrečko mačevanje
  Boris Pintarić gimnastika
  Damir Karlović sveučilišni sport
2002. Ilija Smoljenović karate
  Mira Latin automobilizam
  Vladimir Janković odbojka
  Josip Dragutin Horvat nogomet
  Skijaški klub Medveščak skijanje - 40.obljetnica
2001. Janko Goleš novinarstvo SN
  Boris Lalić košarka
  Zvonimir Šemper odbojka
  Zagrebački atletski savez atletika
  Zagrebački veslački savez veslanje
2000. Zvonimir Fernežir kuglanje
  Zvonimir Konjević udruga pedagoga
  Gordana Pihler Jurković odbojka
  Tomislav Šepec streljaštvo
  Športski klub slijepih Zagreb SCBZ
1999. Jerko Kokotović učenički sport
  Dražen Kroupa nogomet
  Pavo Mikulandra kuglanje
  Ante Vrdoljak sportski objekti / nogomet
  Dragica Zovko tenis
1998. Zrinko Gregurek auto i karting
  Vladimir Knežić nogomet
  Lovro Manestar učenički šport
  Nikola Pečko taekwondo
  Zvonimir Vrančić sport invalida
1997. Mladen Kapetanić atletika
  Tugomir Krmpotić sportski liječnik
  Frane Matulić rukomet
  Pero Šarić nogomet
  Zdenko Uzorinac stolni tenis
1996. Damir Petrić šp.djece i mladeži
  Krunoslav Sabolić košarka
  Zlatko Škorić nogomet
  Vjekoslav Markotić nogomet
  Viktor Šnajder atletika
1995. Zdenko Prohaska atletika
  Ante Kostelić skijanje
  Miroslav Fajerbach rukomet
  Ika Šulentić učiteljica
  Ivan Jakovac tenis
1994. Zagrebački nogometni savez nogomet
  Zagrebački skijaški savez skijanje
  Boris Volčanšek plivanje
  Franjo Štiglić streljaštvo
  Ivan Laljak nogomet