Zlato i dvije bronce na Svjetskom kupu u akrobatskom rock'n'rollu

Zagrebački predstavnici osvojili su tri medalje na Svjetskom kupu u akrobatskom rock'n'rollu održanom protekle subote u Zabrzeu (Poljska). Na natjecanju seniora MCCS i 4 kategorije ženskih formacija, predstavilo se 6 parova i 5 formacija iz zagrebačkih klubova.
Najveći uspjeh ostvario je par Antonia Šćepanović – Noa Lilih (ARRK „MEGARock“) koji je slavio u seniorskoj kategoriji Main Class Contact Style, dok je par Sarah Petrušić – Borna Miletić (ARRK „Buba“) zauzeo treće mjesto.
Brončanu medalju osvojila je i ženska formacija Babes iz ARRK „Buba“.

Donosimo i ostale rezultate u seniorskim parovima:
5. mjesto – Nola Bonačić Dorić – Floren Perić-Radovanović (RRK „R'n'R Gimnazija“)
8. mjesto – Rahela Ciprić – Patrik Ciprić (RRK „R'n'R Gimnazija“)
12. mjesto – Polina Rykova – Nikola Kočić (ARRK „MEGARock“ – RRK „R'n'R Gimnazija“)
20. mjesto – Lucija Papić – Grga Miletić (ARRK „Buba“)

Uz seniorske parove natjecale su se i ženske formacije, te ostvarile rezultate kako slijedi:
Juniorske ženske formacije:
12. mjesto – Wizard of Oz (ARRK „Limbo rock“)
Male ženske formacije:
11. mjesto – Vision (ARRK „MEGARock“)
15. mjesto – Victory (ARRK „Limbo rock“)
Male ženske juniorske formacije:
6. mjesto – Diamonds (ARRK „Limbo rock“)

Sportski savez Grada Zagreba čestita svim osvajačima medalja i njihovim trenerima i klubovima, kao i cijeloj zagrebačkoj delegaciji koja je dostojno predstavila zagrebački rock'n'roll u Poljskoj.